Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
z krzemienia napisał:
kompromitacja o ile wójt wie co to słowo oznacza
  na uniwersytecie  w pierdziszewie  gdzie wójt kończył edukacje takiego słowa niema to co ma się przejmować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może napiszecie kto był w komisji do wyboru nowego pana dyrektora i kiedy się odbył ten konkurs czy jak go tam zwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
A może napiszecie kto był w komisji do wyboru nowego pana dyrektora i kiedy się odbył ten konkurs czy jak go tam zwać.
 palacz i sprzataczka  no i wójt jako główny klaun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawski napisał:
No i kto jest tym dyrektorem GOKU, chyba już po konkursie, a tu ani widu ani słychu ???
 Pierwszy konkurs został unieważniony, został ogłoszony drugi wszystko jest na BIP.  Tylko brak uzasadnienia unieważnienia tego pierwszego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie był inteligientniejszy od wójta i nie został przyjęty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może błędy formalne były przyczyną unieważnienia konkursu tak jak przy odwołaniu dyr gok.Góru coś knuje.Powód musi być podany.Tak przestrzega prawa nasz gospodarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A może błędy formalne były przyczyną unieważnienia konkursu tak jak przy odwołaniu dyr gok.Góru coś knuje.Powód musi być podany.Tak przestrzega prawa nasz gospodarz.
 Wójt jak się sparzył na Zbigniewie B. intrygancie to teraz woli na zimne dmuchać. To jego prawo a wy możecie sobie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam chciał to się sparzył, kto nie zna przepisów które go obowiązują na zajmowanym stanowisku, to nich zrobi ukłon w stronę tych którzy coś mądrego wiedzą na ten temat. Niestety jeśli wszystkich ma się za "małych ludzików" to trzeba kupić sobie maść na oparzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy Wojt zrobil to zgodnie z prawem? ale jestem pewny tego, że zrobił to dobrze tylko dużo za późno. Powinien to zrobić już dawno. Ten czlowiek na takie stanowisko się nigdy nie nadawał. Kto wogóle go tam "wcisnąl". To byl potęzny niewypał. Wiem co piszę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
Nie wiem czy Wojt zrobil to zgodnie z prawem? ale jestem pewny tego, że zrobił to dobrze tylko dużo za późno. Powinien to zrobić już dawno. Ten czlowiek na takie stanowisko się nigdy nie nadawał. Kto wogóle go tam "wcisnąl". To byl potęzny niewypał. Wiem co piszę. Pozdrawiam.
 Był to twór przewodniczącego rady naraził się nawet byłemu staroście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że Ciebie ktoś wcisnol mały ludziku to nie znaczy że wszyscy dostali pozycję po znajomości.Szykuj kandydaturę na stanowisko dyrektora zobaczymy jaki z Ciebie będzie wypal Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O la  boga nawet byłemu staroście takie rzczy  opowiadata? A to co zrobił ? Nie całował po rękach jak wszyscy cy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam dyrektor GOK.Tyle walki z tamtym /w tym porażka wójta-powinien pożegnać się rok temu i ok/.Teraz zatrudnić p Irenę na umowe lub 1/2 etatu i jest ok.Jak będzie fikać to dziękuje i po temacie -wójt szuka innego do kultury z wolnej ręki.Pieniądze wydane na dyr są ogromne za to można utwadzić tzw gościniec od ,,osterii,,doKol branewki i mamy objazd na cały czas remontu mostu.O fakcie remontu wójt wiedział już z chwilą objęcia stanowiska czyli trzy lata nic nie zrobił/no kawałek ,,króliczanki/.Zamiast zrobić ,,komadzianke ,,wbrew woli mieszkańców to te pieniądze trzeba było przeznaczyć na ukośny gościnieć a nie kazać ludziom jak to napisał któryś urzędnik jechać przez godziszów.800tys. wyłożone na ,,komadziankę,,w zupełności starczyłoby na ukośny gościniec /przy okazji zrobiłby ,,króliczanke/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba Cię porypało z tą ireną. Dlatego głosowałem na obecnego Wójta mając nadzieję że zrobi w końcu porzadek z ta ireną, Wszędzie się panoszyła jaby juz była dyrektorem. Nawet chcąc podnieśc sowje mnienanie o sobie załorzyłs stowarzyszenie tylko po to aby zostać prezesem tegoż stowarzyszenia. Zresztą ona już jest w wieku emerytalnym. Dajmy szansę młodym, a irena jak se chce pośpiewać i dalej pleśc głupoty na festynach to tylko jak ja dopuszczą do głosu za friko. wybrałem się w tym roku do Dzwoli na konkurs wieńców dożynkowych i tylko jak dosłyszałem jej głos od razu zawróciłem do domu i w inny sposób spędziłem wolny czas. Dosć już tej Koko. Niech się cieszy wolnym czasem na emeryturze i robi to co chce ale za darmo a nie z pieniędzy gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
znajomy napisał:
Nie wiem czy Wojt zrobil to zgodnie z prawem? ale jestem pewny tego, że zrobił to dobrze tylko dużo za późno. Powinien to zrobić już dawno. Ten czlowiek na takie stanowisko się nigdy nie nadawał. Kto wogóle go tam "wcisnąl". To byl potęzny niewypał. Wiem co piszę. Pozdrawiam.
Był to twór przewodniczącego rady naraził się nawet byłemu staroście.
 Bo Przewodniczący to drugi Wałesa też elektryk wszystko wie najlepiej i robi najlepiej na sesji nie głosuje wniosków jak np. w sprawie przesunięcia w budżecie tych 50 tys. bo on wie najlepiej czego chcą jego wyborcy chociaż na zebraniu wiejskim byli przeciw zjazdowi z drogi powiatowej za ok. 90 tys. zł to on przecież załatwił w budżecie 50 tys. by uszcześliwić jednego mieszkańca Kocudzy Górnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalec napisał:
No chyba Cię porypało z tą ireną. Dlatego głosowałem na obecnego Wójta mając nadzieję że zrobi w końcu porzadek z ta ireną, Wszędzie się panoszyła jaby juz była dyrektorem. Nawet chcąc podnieśc sowje mnienanie o sobie załorzyłs stowarzyszenie tylko po to aby zostać prezesem tegoż stowarzyszenia. Zresztą ona już jest w wieku emerytalnym. Dajmy szansę młodym, a irena jak se chce pośpiewać i dalej pleśc głupoty na festynach to tylko jak ja dopuszczą do głosu za friko. wybrałem się w tym roku do Dzwoli na konkurs wieńców dożynkowych i tylko jak dosłyszałem jej głos od razu zawróciłem do domu i w inny sposób spędziłem wolny czas. Dosć już tej Koko. Niech się cieszy wolnym czasem na emeryturze i robi to co chce ale za darmo a nie z pieniędzy gminy.
 Masz całkowitą rację z tą KoKo. Byłem na tym festynie, nie dość że cały czas darła gębę to naokrągło myliła wykonawców występujących na scenie. Kończ waść wstydu oszczęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z dzwoli napisał:
bywalec napisał:
No chyba Cię porypało z tą ireną. Dlatego głosowałem na obecnego Wójta mając nadzieję że zrobi w końcu porzadek z ta ireną, Wszędzie się panoszyła jaby juz była dyrektorem. Nawet chcąc podnieśc sowje mnienanie o sobie załorzyłs stowarzyszenie tylko po to aby zostać prezesem tegoż stowarzyszenia. Zresztą ona już jest w wieku emerytalnym. Dajmy szansę młodym, a irena jak se chce pośpiewać i dalej pleśc głupoty na festynach to tylko jak ja dopuszczą do głosu za friko. wybrałem się w tym roku do Dzwoli na konkurs wieńców dożynkowych i tylko jak dosłyszałem jej głos od razu zawróciłem do domu i w inny sposób spędziłem wolny czas. Dosć już tej Koko. Niech się cieszy wolnym czasem na emeryturze i robi to co chce ale za darmo a nie z pieniędzy gminy.
Masz całkowitą rację z tą KoKo. Byłem na tym festynie, nie dość że cały czas darła gębę to naokrągło myliła wykonawców występujących na scenie. Kończ waść wstydu oszczęć.
 To ja były już na szczęście dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuj i nie podpisuj się za kogoś!Nie masz odwagi się nawet imieniem podpisać to sobie daruj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Nie komentuj i nie podpisuj się za kogoś!Nie masz odwagi się nawet imieniem podpisać to sobie daruj.
 Łoj, łoj ale ubodło w dupkę. Czyżby ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnp Irena Krawiec wygrała sprawę o przywrócenie do pracy. Ktoś coś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...